Seřizovač výrobního zařízení

FIA ProTeam s.r.o. • Pelhřimov

Pelhřimov

od dnes

Jako podnik s vedoucím postavením na evropském trhu v oblasti exportu a výroby malířského nářadí dosahujeme s 1.600 spolupracovníky v 17 zemích na celém světě ročního obratu přes 250 milionů €. Již 125 let vyvíjíme, vyrábíme a dodáváme vysoce kvalitní nářadí a profesionální stroje pro malíře a štukatéry - staň se součástí naší úspěšně se rozvíjející společnosti!

Náplň práce:

 • Kompletně seřizovat a obsluhovat strojní zařízení, které zajišťuje činnosti spojené s výrobou malířských válečků.
 • Provádět činnosti dle standardů společnosti a předepsaného seřizovacího a výrobního postupu.
 • Kontrolovat stav a provoz obsluhovaného zařízení.
 • Dodržovat předepsanou výrobní a provozní dokumentaci.
 • Pravidelně čistit a udržovat obsluhovaná zařízení.
 • Sledovat kvalitu vstupního a výstupního materiálu.
 • Spolupracovat a komunikovat s ostatními zaměstnanci ve výrobě.
 • Realizovat změny, které povedou ke zlepšení výrobního procesu.

Požadujeme:

 • Máte doma v šuplíku schovaný alespoň výuční list.
 • Jste fyzicky a manuálně zruční a nebojíte se práce.
 • Velkou výhodou je praxe na obdobné pozici z výroby.
 • Jste komunikativní.
 • Máte chuť učit se novým věcem a jste spolehlivá/ý.
 • Jste flexibilní a práce na směny Vám nedělá problém.

To je to, co od nás dostanete - protože jste pro nás důležití:

Naši zaměstnanci jsou vedle našich zákazníků středobodem všeho, co děláme. Stejně jako vy se považujete za partnera našich zákazníků, my stojíme po vašem boku i jako zaměstnavatel - a děláme hodně pro to, abyste se u nás cítili dobře a úspěšně.

Finanční benefity

Našim zaměstnancům poskytujeme tyto finanční odměny a benefity: Třináctý plat, Odměny při pracovních a životních jubileí, Příspěvek na životní pojištění, Příspěvek na stravování

Celoživotní vzdělávání

Ceníme si dlouhodobé spolupráce - když se posunete vy, posuneme se i my. S námi budete rozšiřovat své know-how a my vás podpoříme širokou nabídkou e-learningu v rámci naší Storch-Ciret Academy, školení v učebnách, talent managementu a koučování. Jste připraveni sdílet své znalosti? Podpoříme vás v tom, abyste si sami vytvořili interní e-learning. Dále vám poskytneme možnost interních jazykových kurzů, abyste se zdokonalili ve své jazykové vybavenosti.

Povědomí o udržitelnosti a rozmanitosti

Zaměřujeme se nejen na úspěch, ale také na snahu o udržitelnou a rozmanitou budoucnost. Jsme přesvědčeni, že jako organizace v tom můžeme hrát důležitou roli, a podporujeme naše zaměstnance v aktivním naplňování těchto hodnot v jejich každodenní práci.

Vaše bezpečnost je pro nás prioritou

Skupina Storch-Ciret existuje již více než 127 let. Od té doby úspěšně rosteme. Jako lídr evropského trhu jsme si vědomi své odpovědnosti za bezpečnost při práci našich zaměstnanců. Poskytneme vám kvalitní a moderní pracovní oblečení a ochranné pomůcky.

Osobní start

Náš cíl - váš úspěšný start. Individuální plán nástupu, pravidelné schůzky se zpětnou vazbou a vzdělávací moduly. Ty vám pomohou najít cestu k týmu a našim procesům tím nejlepším možným způsobem.

Týden dovolené navíc

Všem našim zaměstnancům poskytujeme 1 týden dovolené navíc nad zákonem stanovenou délku dovolené.

Technické vybavení

V našich provozech používáme moderní strojní a další technické vybavení, které podpoří i váš osobní rozvoj. Dle požadavků na vaši pracovní pozici budete s námi také maximálně mobilní a moderně vybaveni. Naše technické vybavení je vám k dispozici jak v kanceláři, ale i v provozu skladu či výroby a na služebních cestách.

Kultura zpětné vazby

Výměna názorů a zpětná vazba od našich zaměstnanců jsou pro nás klíčovým faktorem dalšího vývoje. Velmi důležitá je zpětná vazba od vedoucích pracovníků.

Vytvářejte společně energii a oslavujte úspěch

Úspěchy, kterých dosáhneme společně, slavíme jako celý tým. Ať už na vánočním večírku nebo účastní na teambuildingu. Naše firemní akce jsou součástí soudržnosti, která je velmi osobní.

Pohled do každodenního pracovního života

Příklady aplikací a náhled do naší mezinárodní výroby a logistiky
Příklady aplikací a náhled do naší mezinárodní výroby a logistiky
Výroba v Číně
Výroba v Číně
Další videa
Příklady aplikací a náhled do naší mezinárodní výroby a logistiky
Příklady aplikací a náhled do naší mezinárodní výroby a logistiky
Výroba v Číně
Výroba v Číně

Vaše žádost u nás:

 

Ještě důležitější než vaše odborné vzdělání je vaše kulturní přizpůsobení se naší společnosti. Hledáme kolegy, kteří podporují uznalou týmovou atmosféru, poskytují a přijímají zpětnou vazbu, přispívají svými nápady a společně s námi přehodnocují zavedené procesy. Stručně řečeno: kulturní návrháři.

I když si nejste jisti, zda požadavky splňujete na 100 %, můžete se samozřejmě přihlásit. Pokud se chcete nejprve ujistit, pošlete nám e-mail nebo zavolejte - objasníme vám případné dotazy.

Personální oddělení

Marika Nováková

Personální oddělení
 

+420 727 940 774

"Žádost o práci u nás je velmi snadná. Pokud máte nějaké dotazy, kontaktujte mě."

Vaše vyplněná žádost za pouhé 2 minuty

Ucházet se o místo