Společně a rozmanitě

Společně a rozmanitě

Buďte hrdi na svou individualitu a připojte se svou jedinečností do našeho týmu.

Ucházet se o místo
Společný úspěch

Společný úspěch

Staňte se součástí týmové kultury a evropskou jedničkou na trhu s malířským nářadím.

Ucházet se o místo
Společné utváření budoucnosti

Společné utváření budoucnosti

Realizujte své nápady s vášní a touhou po úspěchu v profesionálním týmu.

Ucházet se o místo
Podívejte se do zákulisí naší společnosti.

Podívejte se do zákulisí naší společnosti.

Ucházet se o místo
Nová pracovní příležitost.

Nová pracovní příležitost.

Pracovní prostředí u nás je flexibilní, moderní a propojené.

Ucházet se o místo

Storch-Ciret Group je rozmanitá společnost.

Jsme evropskou jedničkou v oblasti malířského nářadí. A to ať už se jedná o malířský váleček, štětec nebo špachtli. V obchodech pro kutily, obchodních řetězcích, u profesionálních prodejců nebo v internetových obchodech. Naše výrobky jistě znáte a nyní je čas objevit rozmanitost našeho pracovního prostředí. Jako tým vyvíjíme, vyrábíme, distribuujeme a dodáváme výrobky, díky kterým jsou úspěšní řemeslníci, prodejci i kutilové profesionály ve svém oboru.

Společně chceme, aby projekty našich zákazníků byly každým dnem úspěšnější. Za tímto účelem se navzájem motivujeme a směřujeme k úspěchu. To vše funguje pouze v prostředí, které myslí na zítřek již dnes. Společně utváříme změny pomocí digitalizace, moderní logistice a výrobě, flexibilních modelů pracovní doby a principů vedení, které podporují osobní odpovědnost. Věříme, že rozmanitost je inspirací a základem úspěšné spolupráce. Jsme hrdi na náš tým a těšíme se na každého z vás, který ho obohatí svou jedinečností.

Ciret s.r.o.

Ciret s.r.o.

Ciret s.r.o. je obchodní firma založená již v roce 1993 a v rámci skupiny Storch-Ciret je zodpovědná za obchod v České Republice, Maďarsku, Bulharsku a státech bývalé Jugoslávie. Součástí firmy Ciret s.r.o. je i logistické centrum, ze kterého se dodávají naše výrobky nejen na uvedené trhy, ale také na trhy našich sesterských společností v Polsku, Slovensku, Rumunsku a mnoha distributorům v dalších zemích.

FIA ProTeam s.r.o.

FIA ProTeam s.r.o. představuje více než 30-ti letou tradici ve výrobě malířského nářadí. Ve svých provozovnách v Pelhřimově a Ústí nad Labem zaměstnává zhruba 400 zaměstnanců. Hlavním výrobním sortimentem jsou různé druhy malířských válečků, štětců, zakrývací fólií a plastových vaniček na barvu apod. Veškerá produkce je dodávána obchodním firmám ze skupiny Storch-Ciret.

FIA ProTeam s.r.o.

Nastartujte svou kariérní příležitost v naší společnosti.

S námi najdete svůj ideální začátek kariéry.

Rozmanitost

Různorodé oblasti činností, lokalit, produktů a osobností - v našem pestrém světě rozmanitost spojuje.

Spojujeme lidi různého věku bez ohledu na pohlaví, sexuální orientaci a kulturní zázemí. Řada různých profesní a osobních perspektiv je naším nejdůležitějším stavebním kamenem úspěchu. Různorodost nám otevírá nové perspektivy, které nám umožňují lépe porozumět potřebám klientů a vytvářet inspirativní pracovní prostředí. Náš cíl: krok za krokem rozvíjet společnost Storch-Ciret v rozmanitější firmu. Přitom se zasazujeme o příjemné prostředí, v němž může každý rozvíjet své osobní silné stránky a přispívat svou jedinečností. Zaměřujeme se na (digitální) networking, protože nejlepší nápady vznikají právě rozmanitostí. Jako mezinárodní společnost spolupracujeme s kolegy z více než 17 zemí a tvoříme jeden tým. Vaše kultura je součástí naší kultury.

Zvyšování schopností a tvůrčí volnosti

Tvoříme změny, což zahrnuje odvahu riskovat a vnímat chyby jako součást úspěchu. Proto žijeme otevřenou kulturou chyb, v níž chyby vnímáme jako příležitost k osobnímu i firemnímu rozvoji. Kultura důvěry pro nás znamená otevřeně mluvit o chybách a problémech, abychom se společně zlepšovali. Dáváme tvůrcům a budoucím myslitelům prostor, aby si nápady jednoduše vyzkoušeli a realizovali je jako tým.

Podporujeme zaměstnance, aby se sami rozhodovali a vzali odpovědnost do svých rukou. Naším cílem je vytvořit pracovní prostředí, ve kterém se zaměstnanci cítí být pochopeni, oceněni a mají možnost přispívat novými nápady a pohledy. V prostředí, které podporuje samostatnost a sebeorganizaci a nabízí prostor pro osobní rozvoj.

Oceňující týmová kultura a networking

Mezinárodní. Digitální. Blízké. Velký význam přikládáme důvěryhodné a oceňující týmové kultuře. Prostřednictvím digitálních nástrojů a formátů, jako jsou schůzky OneGSC přes MS Teams, porady managementu, vědomě podporujeme mezinárodní řeč. Společně sdílíme vědomosti, zkušenosti, výměny názorů a propojujeme se bez ohledu na oddělení a hierarchii. Každý je výjimečný ve svém oboru, ale jen společně jsme jedničkou v Evropě. Pokud vás baví pracovat v různorodém týmu a máte radost ze společně dosažených úspěchů, jste na správném místě.

Stabilita a udržitelnost

"Udržitelná budoucnost je úspěšná budoucnost". Udržitelnost je pevně zakotvena v našich hodnotách a firemní strategii. Zaměřujeme se na šetrné zacházení se zdroji, neseme společenskou odpovědnost a zasazujeme se o transparentní řízení společnosti. Jsme hrdí na pokrok, kterého jsme již dosáhli. Zároveň jsme si vědomi, že je stále co zlepšovat, a chceme i nadále aktivně prosazovat další opatření. Příkladem jsou výrobky, které se neustále stávají udržitelnějšími, smysluplné úkoly a pravidelné audity vysokých výrobkových a sociálních standardů v našich vlastních společnostech a ve spolupráci s dodavateli a partnery. Své dlouhodobé závazky jako společnost s certifikací FSC a BSCI bereme velmi vážně, a tedy i odpovědnost vůči zaměstnancům, společnosti a přírodě. Spojujeme hodnoty naší dlouhé historie s přístupem zaměřeným na budoucnost. Otevřenost novým věcem, moderním pracovním metodám a pokroku má své kořeny ve standardech kvality a historii společnosti, která zůstává věrná sama sobě, přestože se znovu a znovu vyvíjí.

Celoživotní vzdělávání

Jako společnost víme: Svět se mění a my se měníme s ním. Investujeme nejen do nových technologií a budov, ale především do dalšího rozvoje našich zaměstnanců. Jsme přesvědčeni, že celoživotní vzdělávání je klíčem k osobnímu i firemnímu růstu. Proto nabízíme pestrou paletu možností vzdělávání a rozvoje. Praktická školení, digitální webináře, interní job shadowing, mentoringové programy a možnosti e-learningu vám pomáhají být stále lepší. Stálým společníkem je vám naše digitální vzdělávací platforma Storch-Ciret Academy. V naší kultuře učení jsou učení a práce pevně propojeny, tak aby naši zaměstnanci mohli plně využít svůj profesní i osobní potenciál. Kromě toho podporujeme naše zaměstnance v tom, aby vedle své profesní činnosti získávali další kvalifikace, a přispíváme jim na vzniklé náklady.

Rozmanitost
Zvyšování schopností a tvůrčí volnosti
Oceňující týmová kultura a networking
Stabilita a udržitelnost
Celoživotní vzdělávání

  

Celoživotní vzdělávání

Ceníme si dlouhodobé spolupráce - když se posunete vy, posuneme se i my. S námi budete rozšiřovat své know-how a my vás podpoříme širokou nabídkou e-learningu v rámci naší Storch-Ciret Academy, školení v učebnách, talent managementu a koučování. Jste připraveni sdílet své znalosti? Podpoříme vás v tom, abyste si sami vytvořili interní e-learning. Dále vám poskytneme možnost interních jazykových kurzů, abyste se zdokonalili ve své jazykové vybavenosti.

Finanční benefity

Našim zaměstnancům poskytujeme tyto finanční odměny a benefity:

  • Třináctý plat

  • Odměny při pracovních a životních jubileí

  • Příspěvek na životní pojištění

  • Příspěvek na stravování

Povědomí o udržitelnosti a rozmanitosti

Zaměřujeme se nejen na úspěch, ale také na snahu o udržitelnou a rozmanitou budoucnost. Jsme přesvědčeni, že jako organizace v tom můžeme hrát důležitou roli, a podporujeme naše zaměstnance v aktivním naplňování těchto hodnot v jejich každodenní práci.

Vaše bezpečnost je pro nás prioritou

Skupina Storch-Ciret existuje již více než 127 let. Od té doby úspěšně rosteme. Jako lídr evropského trhu jsme si vědomi své odpovědnosti za bezpečnost při práci našich zaměstnanců. Poskytneme vám kvalitní a moderní pracovní oblečení a ochranné pomůcky.

Osobní start

Náš cíl - váš úspěšný start. Individuální plán nástupu, pravidelné schůzky se zpětnou vazbou a vzdělávací moduly. Ty vám pomohou najít cestu k týmu a našim procesům tím nejlepším možným způsobem.

Týden dovolené navíc

Úspěchy, kterých dosáhneme společně, slavíme jako celý tým. Ať už na vánočním večírku nebo účastní na teambuildingu. Naše firemní akce jsou součástí soudržnosti, která je velmi osobní.

Technické vybavení

V našich provozech používáme moderní strojní a další technické vybavení, které podpoří i váš osobní rozvoj.

Dle požadavků na vaši pracovní pozici budete s námi také maximálně mobilní a moderně vybaveni. Naše technické vybavení je vám k dispozici jak v kanceláři, ale i v provozu skladu či výroby a na služebních cestách.

Kultura zpětné vazby

Výměna názorů a zpětná vazba od našich zaměstnanců jsou pro nás klíčovým faktorem dalšího vývoje. Velmi důležitá je zpětná vazba od vedoucích pracovníků.

Vytvářejte společně energii a oslavujte úspěch

Úspěchy, kterých dosáhneme společně, slavíme jako celý tým. Ať už na vánočním večírku nebo účastní na teambuildingu. Naše firemní akce jsou součástí soudržnosti, která je velmi osobní.

Seznámení s novým prostředím

Seznámení s novým prostředím

Seznámení s novým prostředím

Před Tvým nástupem Ti ukážeme pracovní prostřední ve výrobě či logistice, abys získal co nejbližší povědomí o Tvé budoucí práci.

Kontaktujte nás nyní
David - manažer prodeje v terénu

Ve společnosti Storch-Ciret se zodpovědnost přebírá od samého začátku.

Jako manažer prodeje vím, že dlouhodobá spolupráce je možná pouze prostřednictvím úzkých vztahů se zákazníky založených na partnerství. Společnost Storch-Ciret velmi dbá na to, aby naši zákazníci měli optimální podporu v podobě vysoce kvalitních výrobků a služeb. Ve své funkci mohu samostatně rozvíjet svou oblast a být stálou kontaktní osobou. Právě díky zodpovědnosti zažívám největší růstové impulzy.

David - manažer prodeje v terénu

Björn - odborník na zabezpečení koncových bodů

Za 20 let svého působení ve společnosti Storch-Ciret jsem již zažil úžasný digitální pokrok.

Jako zaměstnanec IT ve společnosti Storch-Ciret oceňuji zejména možnost pracovat na inovativních projektech a neustále se zdokonalovat ve svých dovednostech. Společnost mi nabízí skvělé pracovní prostředí a skvělý tým, ve kterém se navzájem podporujeme a motivujeme. Cítím se velmi oceňován, a proto mohu také říci, že mě těší, že mohu společnost doprovázet na její další cestě do digitální budoucnosti.

Björn - odborník na zabezpečení koncových bodů​

Marie-Claire - manažerka interního prodeje

Ve společnosti Storch-Ciret panuje základní důvěra v lidi.

Toho si na této společnosti cením víc než čehokoli jiného. Je zde velká ochota si navzájem pomáhat a atmosféra vzkvétá na základě uznání. Mám mnoho kolegů, se kterými se mohu domluvit ve své mateřštině, a mám se s kým poradit, když se porouchá technika. Ve společnosti Storch-Ciret se dělá všechno pro to, abyste se cítili dobře.

Marie-Claire - manažerka interního prodeje

Gunnar – Senior Controller

Líbila se mi myšlenka, že mohu pomáhat utvářet zdejší dění.

To je ve společnosti Storch-Ciret usnadněno plochou hierarchií: spoléháme na krátké rozhodovací cesty a společně vyvíjíme nová řešení. Dokonce i my sami - v rámci našeho talent managementu pracuji na vlastních projektech. Velkou roli pro mě hraje rozmanitost a to, že díky své práci v controllingu poznávám firmu velmi dobře a v mnoha různých směrech. Pracuji velice blízko k lidem s rozhodovacími pravomocemi, kteří mají také otevřené ucho pro problémy. To mi dává pocit, že mohu přispět a pomoci utvářet problémy.

​Gunnar – Senior Controller

Anke - vedoucí oddělení IT a digitální ředitelka

Mým přáním bylo smysluplné pracovní prostředí.

Ve společnosti Storch-Ciret jsem ho našla. Kromě svých úkolů zde mohu také přispívat nápady k modernímu organizačnímu rozvoji - v oceňujícím týmu a ve společnosti, která si cení srozumitelnosti komunikace. Moje IT oddělení se vyznačují malým počtem zaměstnanců, kteří si jeden druhého váží, dlouhodobě spolu pracují a důvěřují si. Mám štěstí, že mám v týmu špičkové odborníky s vizí a otevřeností pro nové věci, a kromě toho: opravdu milé lidi.

Anke - vedoucí oddělení IT a digitální ředitelka

Nils - strategický nákupčí

Líbí se mi moje pozice na komunikačním rozhraní.

Na jedné straně mám blízko k vývoji produktů a zároveň jsem v neustálém kontaktu s dodavateli po celém světě a mohu si všímat trendů v oboru. S velkou osobní odpovědností, ale také s velkou důvěrou ze strany společnosti Storch-Ciret. Být komunikačním prostředníkem, a to jak interně, tak externě, je pro mě velkou částí vzrušení. Důležitá je odbornost a také dobré produkty, které nejsou jen o ceně, ale také o kvalitě. Vážím si samostatné práce, důvěry a odpovědnosti, kterou za svou oblast dostávám. Ve skupině Storch-Ciret k tomu patří i zdravá kultura chyb - to se mi líbí.

Nils - strategický nákupčí

David - manažer prodeje v terénu

Björn - odborník na zabezpečení koncových bodů

Marie-Claire - manažerka interního prodeje

Gunnar – Senior Controller

Anke - vedoucí oddělení IT a digitální ředitelka

Nils - strategický nákupčí

01 Vaše žádost
02 Kontakt
03 Osobní setkání
04 Vítejte v týmu

Přijímáme odpovědnost

Naše společnosti FIA ProTeam s.r.o. a Ciret s.r.o. jsou významnými zaměstnavateli v okrese Pelhřimov. Jsme si plně vědomi naší sociální odpovědnosti, která z tohoto postavení vyplývá a již dlouhodobě podporujeme tyto neziskové organizace, které pečují o lidi v nouzi a sportovní oddíly rozvíjející sportovní aktivity mládeže.

Nejlepší zaměstnavatel 2023

Skupina Storch-Ciret byla vyhlášena jedním z nejpřívětivějších zaměstnavatelů pro rodiny v Německu! Mediální značka Freundin a platforma pro hodnocení zaměstnavatelů Kununu ocenily zaměstnavatele, kteří umožňují pracovní podmínky přátelské rodině a podporují slučitelnost pracovního a soukromého života. Hodnotila se mimo jiné pracovní atmosféra, rovnováha mezi pracovním a soukromým životem, platové podmínky, ale i flexibilní pracovní doba a možnost práce z domova.

Špičková společnost

Skupina Storch-Ciret byla oficiálně oceněna titulem "TOP FIRMA"! na hodnotící platformě kununu. Velmi nás to těší, protože toto ocenění se zaměřuje na vysokou spokojenost zaměstnanců. Naše nadprůměrné skóre vychází nejen z anonymního hodnocení našich vlastních zaměstnanců, ale také ze zpětné vazby našich uchazečů. Ocenění je pro nás potvrzením a zároveň pobídkou, abychom jako zaměstnavatel i nadále stavěli na svých silných stránkách.

Nejlepší zaměstnavatel 2023
Špičková společnost